بزرگترین و معتبرترین سایت های خرید اکانت کلش آف کلنز

بزرگترین و معتبرترین سایت های خرید اکانت کلش آف کلنز

سایت های متعددی در جهان و کشور ما وجود دارد که در زمینه خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین فعالیت میکنند . ولی شناخت این سایت ها از جهت معتبر بودن آنها بسیار حائز اهمیت میباشد .

راه های تشخیص معتبر بوودن سایت خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین

  1. سابقه فعالیت

فعالیت سایت در گذر چندین سال نشان دهنده سابقه آن سایت میباشد . در صورتی که کاربران شاکی داشته باشند هرگز سایت مشهوری نخواهد شد و رتبه ی خاصی در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل نخواهد داشت .

به صورتی که وقتی کلمه خرید اکانت کلش یا فروش اکانت کلش و یا امثال این ها را در گوگل جستجو کنید سایت هایی که در ابتدای گوگل می آیند نشان از اعتبار و بیشتر بودن بازدید و بیشتر بودن معاملات میباشد .

2. درگاه سایت

هر سایت فروشگاهی به یک درگاه آنلاین وصل میشود و وقتی شما برای پرداخت مبلغ به سایت کلیک میکنید وارد درگاه میشوید و مبلغ مورد نظر رو واریز میکنید . در صورتی که برخی ازکلاهبرداران درگاه هایی مشابه با درگاه های معتبر طراحی میکنند و اطلاعات بانکی خریداران را برمیدارند . برای حل این مشکل حتما مطمن باشید که درگاه در سایت شاپرک ثبت شده باشد . از معتبرترین درگاه های ایرانی زرین پال ، آیدی پی و پای میباشند که برای همه ثابت شده هستند و سایت های کلشی و فروشگاهی وقتی در این درگاه ها ثبت نام میکنند کاملا احراز هویت میشوند .

3. پشتیبانی

سایت های معتبر پشتیبانی آنلاین در طول روز دارند . در صورتی که برای خرید اکانتی به پشتیبانی سایت مراجعه میکنید باید جوابگو باشند و یا در صورتی که اکانتی مشکل داشت توسط پشتیبانان سایت پیگیری شود .

سایت های معتبر خرید اکانت کلش :

  1. کلش سنتر
  2. نوین کلش
  3. گیم هایپر

کلش سنتر قدیمیترین سایت در زمینه اکانت های کلشی است و در طول چندین سال اعتبار خود را ثابت کرده است . وجود کاربران بالا در سایت و کانال کلش سنتر نشان از معتبر بودن آن است و در صورتی که در این سایت آگهی اکانت بزنید در اسرع وقت به فروش میرسد . شما میتوانید برای خرید کلش اف کلنز به ادرس clash-center.ir مراجعه کنید

همچنین پشتیبانی سریع و حاضر این سایت پاسخگوی مشکلات کاربران میباشد .

نوین کلش نیز از سایت های معتبردر زمینه خرید و فروش اکانت کلش میباشد . این وبسایت به درگاه معتبر زرین پال وصل میشود که یکی از معتبرترین درگاه های آنلاین است و پشتیبانی دائمی از ویژگی های بارز این سایت میباشد . جهت ورود به این سایت به ادرس novinclash.ir مراجعه کنید

گیم هایپر نیز دست کمی از سایت های ذکر شده ندارد و و انواع اکانت بازی های آنلاین نظیر کلش آف کلنز ، کلش رویال و براول استارز را خرید و فروش میکنند . این وبسایت نیز به درگاه آیدی پی وصل میشود که آن هم از معتبرترین درگاه های آنلاین است . جهت خرید و فروش اکانت کلش به ادرس game-hyper.ir مراجعه کنید

بزرگترین و معتبرترین سایت های خرید اکانت کلش آف کلنز
بزرگترین و معتبرترین سایت های خرید اکانت کلش آف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *